Nasza oferta

Dobry pomysł to nie wszystko. Ważna jest również jego realizacja. W przypadku serwisów internetowych, składa się na nią nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i pożądana użyteczność. Dobra witryna internetowa to wypadkowa wielu czynników: technicznych i artystycznych. My wiemy jak to połączyć, a Ty?

To czy Twoja nowa strona będzie małym dziełem sztuki czy biznesową klapą zależy w dużej mierze od tego kto i jak przełoży Twoją wizję na język Internetu.

Dlatego dokładnie przeanalizuj naszą ofertę, a później przejrzyj nasze portfolio i referencje, tak byś nie miał już więcej wątpliwości komu powierzyć realizację Twojej strony internetowej.

Poniżej znajdziesz najważniejsze pozycje z naszej oferty. Jest to oczywiście tylko część tego co oferujemy. Jeśli zatem nie znalazłeś poniżej tego co szukałeś zapytaj nas o to. Postaramy się pomóc.

 

Strony internetowe

Niezależnie czy interesuje Cię strona firmowa z tradycyjnymi funkcjonalnościami czy nowoczesna platforma dla dużej korporacji dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz strony małe i duże, tradycyjne i przewijane, stacjonarne i mobilne. Wszystkie z nich będą jednak indywidualne i dopasowane ściśle do Twoich potrzeb. Satysfakcja klienta to nasz priorytet.

Zapytaj o wycenę Zobacz realizacje

Sklepy internetowe

Rozważałeś przygotowanie indywidualnego projektu graficznego dla „pudełkowego” sklepu internetowego? A może masz unikalny pomysł i potrzebujesz zaimplementować rzadkie, niespotykane funkcjonalności oraz zintegrować je z zewnętrznymi systemami? Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz biznes czy jesteś już rekinem szukającym specyficznych rozwiązań mamy dla Ciebie coś specjalnego. Dedykowane sklepy to nasza specjalność.

Zapytaj o wycenę Zobacz realizacje

Portale internetowe

Portal internetowy to duże dzieło, ale i poważna inwestycja. Ponieważ pieniądze lepiej inwestować niż wyrzucać proponujemy skorzystanie z usług kogoś doświadczonego i potrafiącego zbudować  portal dokładnie taki, jakiego sobie życzysz. Dlatego zapraszamy do naszej firmy, gdzie od kilku  lat powstają z pasją dedykowane, atrakcyjne i użyteczne projekty. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Zapytaj o wycenę Zobacz realizacje

Systemy CMS

Jeśli masz dość „wszechstronności” popularnych systemów open-source, często wprowadzasz dane i musisz to robić szybko i wygodnie lub po prostu chciałbyś mieć dostępne dla siebie zaawansowane funkcjonalności, których wymaga Twoja strona - dobrze trafiłeś. Sprawdź jak prosto, szybko i wygodnie zarządzać zawartością witryny za pomocą dedykowanego panelu administracyjnego, który dostępny jest dla stron internetowych, portali i wybranych sklepów.

Zapytaj o wycenę Zobacz realizacje

Aplikacje mobilne

Większość z nas Internet nosi ze sobą wszędzie. Twoi Klienci również. Dlatego proponujemy Ci aplikacje mobilne, spełniające wszelkie potrzeby, oczekiwania i wymagania Twoich klientów. Dzięki nim wykorzystasz jeszcze jeden, dodatkowy kanał dotarcia do potencjalnego odbiorcy. I umożliwisz mu łatwiejszy i częstszy kontakt z Tobą i Twoimi usługami. Budujemy bowiem aplikacje użytkowe działające pod kontrolą różnych urządzeń i systemów operacyjnych.

Zobacz naszą przykładową aplikację

Zapytaj o wycenę Zobacz realizacje